مراکز تجاری و ورزشی

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

مرکز خرید دیلمان رشت

 هایپر مارکت و مرکز خرید بزرگ دیلمان با نگاه به اهداف کلان، با هدف تامین نیازهای همشهریان و جلب خریداران فراتر از منطقه خود با امکانات شاخصی همچون هایپر مارکت،غرفه های فروش، فودکورت(مجموعه فست فود)، کافی شاپ، سالن بازی کامپیوتری و دستگاهی، دفاتر اداری، بانک ونیز سهولت در رفت و آمد و تردد در درون محوطه با چند دستگاه آسانسور، پله برقی، پارکینگ طبقاتی(در زیر زمین و طبقات) با گنجایش بیش از 240 وسیله نقلیه انبار و...طراحی و اجراو در سال 1395افتتاح گردید.

 

پروژه سالن همایش و نمایشگاهی سازمان منطقه ازاد تجاری – صنعتی انزلی طی سالهای 1393 و 1394 طراحی و اجرا گردید و در تاریه 22 بهمن سال 1394 با حضور مهندس ترکان معاون وقت و رئیس جمهورو دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به بهره برداری رسید.

پروژه های بهداشتی و درمانی

مجموعه های بهداشتی و درمانی که مهم ترین آن ها بیمارستان ها هستند، علاوه بر کاربری آموزشی برای دانشجویان و کاربری درمانی برای اقشار مختلف جامعه، همواره در مقاطع خاص و بحران های طبیعی جزو اساسی ترین مراکز اسکان و مدیریت بحران می باشند. بر این اساس طراحی و ساخت ایمن و اصولی آن ها از جنبه های گوناگون دارای اهمیت فراوانی می باشند. از این رو شرکت مهندسین مشاور آباد تا کنون در طراحی و نظارت بر اجرای چندین بیمارستان دولتی و خصوصی مشارکت داشته است. چند نمونه از مهم ترین پروژه های سالیان اخیر شرکت در این زمینه عبارتند از:

 


 

بیمارستان تخصصی 120 تختخوابی قائم

.....

 

بیمارستان 17 شهریور رشت

مرکز پزشکی تخصصی و فوق تخصصی 120 تختخوابی کودکان

 

بیمارستان فوق تخصصی سوانح سوختگی و جراحی ترمیمی ولایت رشت

......

 

بیمارستان 32 تختخوابی ولی عصر رودبار

.....

 

بیمارستان 32 تختخوابی شهدای رضوانشهر

.....

Login

Register