مراکز بیمارستانی و آموزشی

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

بیمارستان رضوانشهر

درباره پروژه

موقعیت بیمارستان

بیمارستان شهدای شهرستان رضوانشهر که در چند سال اخیر به شهرستان تبدیل شده است، در فاصله ۲۵ کیلومتری شهرستان بندر انزلی و حدودا در۴۰ کیلومتری شهرستان تالش در مسیری ترانزیتی قرارگرفته که به جهت مسافرپذیری شهرستان و وجود ییلاقات و مناطق خوش آب و هوا که درمسیر پرترددی هم واقع شده است از بار مراجعاتی زیادی به جهت پذیرش بیماران اورژانسی و تصادفی و … برخوردار است.

مشخصات پروژه

پروژه اولين بيمارستان رضوانشهر از سال 1390، در زميني به مساحت يك هكتار در سه طبقه با ظرفيت 32 تختخواب شامل امكانات اورژانس، راديولوژي، دياليز، آزمايشگاه، CCU ، ICU ، درمانگاه قلب، زايمان، مردان، كودكان، جراحي، داروخانه و ... است كه براي ساخت و تكميل اين پروژه عظيم تا زمان افتتاح اولیه بالغ بر 200 ميليارد ريال هزينه شده است.

این بیمارستان در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۱۰توسط وزیرمحترم بهداشت و درمان وآموزش پزشکی جناب آقای دکترهاشمی قاضی زاده افتتاح گردید که ابتدا قسمت اورژانس فعالیت خود را آغاز کرد و پس از گذشت قریب به ده ماه سایر بخش ها نیزبه همت سایر مسئولین تجهیز و راه اندازی شده

و دارای ۳۲ تخت بیمار می باشد.

بخشهای فعال بیمارستان

در زمان افتتاح بخشهای فعال بیمارستان بخش پاراکلنیک و تخصصی -اورژانس – آزمایشگاه_ داروخانه وبخش دیالیز بوده است که مقرر شده بوده در آینده بخشهای داخلی -جراحی- زایمان-اتاق عمل وغیره راه اندازی شوند.

Login

Register