معرفی اعضای هیات مدیره

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید اینجا.

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در قالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

دستورالعمل تنظیم

  • این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید
  • این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد
  • این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی متن نمونه و اصلاح متن نحوه‌ی نمایش مطالب ددر سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد
  • یک متن نمونه جهت مشاهده نحوه ویرایش متن در قالب ترجمه شده
  • این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد

 

کد استفاده شده برای این دمو

<div id="wrap_404">
<h3 class="title_404">404</h3>
<span class="line_1_404">Oops, sorry we can't find that page!</span>
<br />
<span class="line_2_404">Either something went wrong or the page doesn't exist anymore.</span>
<br />
<a href="/" class="readon">Home Page</a>
</div>

درباره محصولات ما


این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت طراحی شده توسط گروه طراحان وب شیو.

تماس با ماخدمات نوآورانه

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

توسعه وب سایت

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

مشاوره

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب درسایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

خدمات عکس

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

ویژگیها

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت شرکت مهندسین مشاور آباد می باشد.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

بیشتر

 یک تیم متشکل از مهندسین مجرب با هدف ارائه خدمات مهندسی در بالاترین استانداردهای جهانی .

شرکت مهندسین مشاور آباد مفتخر است با تکیه بر دانش اعضای هیات مدیره و کلیه اعضای فعلی و قدیمی خود تیمی سطح بالا در زمینه های مختلف مهندسی ساختمان تشکیل و به ارائه خدماتی نوین در سطح کشور بپردازد.
 

مدیریت شرکت

 

 
EngSahandf.jpg
سهند فیروزی
مدیر عامل شرکت 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

اعضای هیات مدیره شرکت مهندسین مشاور آباد

 

 

فرید فیروزی
رئیس هیات مدیره

 

جاوید ساسانیان
نائب رئیس هیات مدیره

 

فرشید فیروزی
عضو هیات مدیره

 

 

 

 

 

 

 

 

ما برای ارائه خدمات به شما اینجاهستیم!


 شرکت مهندسین مشاور آباد به همتی جمعی از جوانان گیلانی تحصیلکرده در بهترین دانشگاههای ایران و جهان در سال 1370 تاسیس و از آن تاریخ تاکنون مفتخر است بسیاری از پروژه های عظیم ساختمانی کشور با محوریت استان گیلان را در بخش های مختلف طراحی، نظارت و اجرا هدایت و راهبری نموده تا سهم خود را در شکوفایی و آبادانی استان و کشور خویش ایفا نماید.   زیر مجموعه ها

Login

Register