معرفی شرکت

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

در این مطلب برخی از سایت های آموزشی مفید در حوزه علوم صنعت ساختمان را به شما معرفی می کنیم.

در این بخش مدرسان دوره های برگزاری شده به همراه شرح مختصری از فعالیت ها و صلاحیت های علمی شان معرفی می گردند.

مهندسین مشاور آباد ( سهامی خاص ) در سال ۱۳۷۰ در اداره کل ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است و عضو جامعه مهندسان مشاور ایران بوده و دارای پروانه اشتغال به کار شخص حقوقی از وزارت مسکن و شهرسازی می باشد .

 بنا به تصمیم هیات مدیره در جلسه مورخ 93/03/31 مرکز اصلي شرکت مهندسين مشاورآباد سهامي خاص از تهران به رشت به نشاني بلوار شهيد انصاري خيابان بهاران نبش بهار۶ ساختمان آباد پلاک ۱۴۴کدپستي ۴۱۷۸۷۶۷۱۳۹ انتقال يافت و در اداره ثبت شرکتهاي رشت تحت شماره ۱۸۸۶۵به ثبت رسيده است.

همچنین هم اکنون دفاتر شرکت در رشت، تهران و بندرآستارا فعال می باشد.

شرکت مهندسین مشاور آباد علاوه بر خدمات مشاوره در مجموعه خدمات مشاوره و ساخت توام و همچنین ساخت (پیمانکاری) نیز ثبت صلاحیت گردیده است.

مهندسین مشاور آبـاد در رشته‌های “ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و خدمات شهری” و همچنین رشته‌های “ساختمانهای آموزشی ، بهداشتی درمانی ، ورزشی ، فرهنگی” و نیز “رسته سازه” از طرف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور احراز صلاحیت گردیده است و در آخرین فهرست سراسری منتشره سازمان به کلیه وزارتخانه ها ودستگاهها ی اجرایی معرفی گردیده است.

 


این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت مهندسن مشاور آباد است.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.ااین یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت مهندسن مشاور آباد است.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در سایت مهندسن مشاور آباد است.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

 

 

یبخش کارپردازی و تدارکات شرکت مسئول انجام امورات مرتبط با کارپردازی و پشتیبانی از واحدهای در حال انجام خدمت در شرکت می باشد.

 Login

Register