مراکز تجاری و ورزشی

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

مرکز خرید دیلمان رشت

 هایپر مارکت و مرکز خرید بزرگ دیلمان با نگاه به اهداف کلان، با هدف تامین نیازهای همشهریان و جلب خریداران فراتر از منطقه خود با امکانات شاخصی همچون هایپر مارکت،غرفه های فروش، فودکورت(مجموعه فست فود)، کافی شاپ، سالن بازی کامپیوتری و دستگاهی، دفاتر اداری، بانک ونیز سهولت در رفت و آمد و تردد در درون محوطه با چند دستگاه آسانسور، پله برقی، پارکینگ طبقاتی(در زیر زمین و طبقات) با گنجایش بیش از 240 وسیله نقلیه انبار و...طراحی و اجراو در سال 1395افتتاح گردید.

 

پروژه سالن همایش و نمایشگاهی سازمان منطقه ازاد تجاری – صنعتی انزلی طی سالهای 1393 و 1394 طراحی و اجرا گردید و در تاریه 22 بهمن سال 1394 با حضور مهندس ترکان معاون وقت و رئیس جمهورو دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به بهره برداری رسید.

پروژه های ورزشی


 با توجه به اینکه مجموعه ها و سالنهای ورزشی علاوه بر اینکه محل تجمع تماشاگران و ورزشکاران رویدادهای ورزشی می باشند در مواقع مختلف دارای کاربردهای چندگانه بوده و همواره در مقاطع خاص و بحرانهای طبیعی جزو اساسی ترین مراکز اسکان و سالنهای مدیریت بحران می باشند. از اینرو طراحی و ساخت ایمن و اصولی آنها از جنبه های گوناگون دارای اهمیت فراوانی می باشند. از اینرو شرکت مهندسین مشاور آباد تا کنون در طراحی و نظارت بر اجرای چند مراکز و سالن ورزشی مشارکت داشته است که در ادامه چند نمونه از مهم ترین پروژه های سالیان اخیر شرکت عبارتند از: .   
 

سالن بزرگ سرپوشیده رشت

سالن ورزشی 6000 نفری شهر رشت با نام شهدای رشت .

 

خوابگاه ورزشی 600 نفری سنندج

خوابگاه بزرگ و مدرن ورزشی طراحی شده برای مرکز استان زیبای کردستان.

 

سالن آتش نشانی رشت

سالن چندمنظوره توانایی جسمانی و مدیریت بحران آتش نشانی رشت.

Login

Register