مراکز بیمارستانی و آموزشی

013-33729071 شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 2 بعداز ظهر

پروژه های آموزشی و ورزشی


 با توجه به اینکه مجموعه ها و سالنهای ورزشی علاوه بر اینکه محل تجمع تماشاگران و ورزشکاران رویدادهای ورزشی می باشند در مواقع مختلف دارای کاربردهای چندگانه بوده و همواره در مقاطع خاص و بحرانهای طبیعی جزو اساسی ترین مراکز اسکان و سالنهای مدیریت بحران می باشند، بنا بر این طراحی و ساخت ایمن و اصولی آنها از جنبه های گوناگون دارای اهمیت فراوانی می باشد. همچنین طراحی و ساخت فضاهای آموزشی استاندارد و ایمن که برای بهبود کیفیت آموزش و پرورش دانشجویان رشته های مختلف در دانشگاه از نیازهای مهم استان بوده است الزامی می باشد، از این رو شرکت مهندسین مشاور آباد تا کنون در طراحی و نظارت بر اجرای چند مراکز آموزشی و سالن های ورزشی مشارکت داشته است که چند نمونه از مهم ترین پروژه های سالیان اخیر شرکت عبارتند از:
 

سالن ورزشی سرپوشیده 6000 نفری رشت

....................................

 

دانشگاه معماری و هنر دانشگاه گیلان

این دانشکده به واسطه نوع طراحی آن مانند لابی وسیع در میان ساختمان و آتلیه های دلباز فضا را برای دانشجویان هنر و معماری جهت ارائه پروژه ها و فعالیت های هنری فراهم میکند

 

سالن توانایی جسمانی آاشنشانی

................................

 

دانشکده فناوری نوین

................................

 

دانشکده علوم پایه

................................

 

دانشکده پرستاری و مامایی فاطمیه لنگرود

................................
بیمارستان شهدای رضوانشهر

درباره پروژه

موقعیت بیمارستان

بیمارستان شهدای شهرستان رضوانشهر که در چند سال اخیر به شهرستان تبدیل شده است، در فاصله ۲۵ کیلومتری شهرستان بندر انزلی و حدودا در۴۰ کیلومتری شهرستان تالش در مسیری ترانزیتی قرارگرفته که به جهت مسافرپذیری شهرستان و وجود ییلاقات و مناطق خوش آب و هوا که درمسیر پرترددی هم واقع شده است از بار مراجعاتی زیادی به جهت پذیرش بیماران اورژانسی و تصادفی و … برخوردار است.

مشخصات پروژه

پروژه اولين بيمارستان رضوانشهر از سال 1390، در زميني به مساحت يك هكتار در سه طبقه با ظرفيت 32 تختخواب شامل امكانات اورژانس، راديولوژي، دياليز، آزمايشگاه، CCU ، ICU ، درمانگاه قلب، زايمان، مردان، كودكان، جراحي، داروخانه و ... است كه براي ساخت و تكميل اين پروژه عظيم تا زمان افتتاح اولیه بالغ بر 200 ميليارد ريال هزينه شده است.

این بیمارستان در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۱۰توسط وزیرمحترم بهداشت و درمان وآموزش پزشکی جناب آقای دکترهاشمی قاضی زاده افتتاح گردید که ابتدا قسمت اورژانس فعالیت خود را آغاز کرد و پس از گذشت قریب به ده ماه سایر بخش ها نیزبه همت سایر مسئولین تجهیز و راه اندازی شده

و دارای ۳۲ تخت بیمار می باشد.

بخشهای فعال بیمارستان

در زمان افتتاح بخشهای فعال بیمارستان بخش پاراکلنیک و تخصصی -اورژانس – آزمایشگاه_ داروخانه وبخش دیالیز بوده است که مقرر شده بوده در آینده بخشهای داخلی -جراحی- زایمان-اتاق عمل وغیره راه اندازی شوند.

بیمارستان شهدای رضوانشهر

درباره پروژه

معرفی بیمارستان

بیمارستان فوق تخصصی بین المللی قائم رشت بعنوان پیشرفته ترین بیمارستان خصوصی شمال کشور در سال 1392 افتتاح و به قطب پزشکی و درمانی در شمال کشور برای مردم عزیز کشورمان و و سایر اتباع کشورهای منطقه تبدیل شده است.

مشخصات پروژه

عمليات ساختماني بيمارستان بين المللي قائم (عج) از سال 1388 در زميني به مساحت تقريبي ده هزار متر مربّع در مسير شاهراه(جاده ابريشم) رشت- فومن- آستارا در مسير گردشگران داخلي و خارجي (که تا 200 کيلومتري آن هيچ مرکز مجهزي وجود ندارد) و در يکي از زيباترين مناطق ايران با چشمانداز بسيار زيبا و طبيعي آغاز شد. اين بيمارستان در زمان طراحی و اجرا به عنوان بزرگترين پروژة بهداشتي- درماني شمال کشور در شش طبقه با بيست هزار متر مربّع زيربنا داراي 45 تخت مراقبتهاي ويژه شامل ICU-G (16 تخت)، CCU (15 تخت)، NICU ( 9 تخت)، ICU-OH (5 تخت)، 10 اتاق عمل و بخش بيماران بينالملل (IPD) بوده و یکی از پروژه های مهندسین مشاور آباد می باشد.

اين بيمارستان ظرفيت پذيرش دويست بيمار در روز را دارد و داراي بخشهاي اورژانس، درمانگاه، پلي کلينيک، کلينيک چکاپ، کلينيک پستان، همچنين سايت بالگرد هليکوپتر است که براي انتقال بيماران صدمه ديده با اورژانس هوايي استفاده ميشود. عمليات ساخت و تجهيز اين پروژة عظيم بهداشتي- درماني در مدّت سه سال به اتمام رسيد و از سال 92 با حضور مقامات ارشد کشوري؛ وزرا و استاندار گيلان عمليات افتتاح بيمارستان برگزار شد. 

بخشهای فعال بیمارستان عبارتند از:

بخش S-ICU (بخش مراقبت های ویژه جراحی)
بخش ICU-OH (بخش مراقبت های ویژه قلب باز)
بخش NICU (بخش مراقبت های ویژه نوزادان)
POST NICU (بخش مراقبت نوزادان پس از مراقبت های ویژه )
بخش CCU (بخش مراقبت های ویژه قلبی)
بخش POST CCU (بخش مراقبت بیماران پس از مراقبت ویژه)
بخش IPD (دپارتمان بیماران بین الملل)
بخش MICU (بخش مراقبت های ویژه داخلی)
اتاق عمل
بخش جرّاحی
بخش جرّاحی زنان
بخش داخلی
بخش اطفال و نوزادان
بخش زایمان، زایمان بی‌درد
بخش غیرتهاجمی قلب
بخش دیالیز
بخش شیمی‌درمانی
بخش اورژانس و تریاژ مجهّز به اتاق عمل سرپایی
بخش DAY CAR و آنکولوژی
بخش پلی ‌کلینیک
بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
بخش آندوسکوپی و کولونوسکوپی و ...
بخش فیزیوتراپی
آزمایشگاه و پاتولوژی
داروخانه
بخش تصویربرداری مجهز به دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس
کلینیک چکاپ
کلینیک پستان مجهز به دستگاه استریو تاکتیک
ماموگرافی
کلینیک آریتمی
کلینیک سنکوپ
بخش رادیوتراپی و براکی تراپی
بخش اورژانس هوایی(پد بالگرد)
بخش لیزیک
بخش سنگ شکن
MRI پیشرفته 5/1 تسلا

Login

Register